Nanjing İlkbahar ve Sonbahar Biyoloji Mühendisliği Co, Ltd

Yüksek saflıkta profesyonel ve özel bir üretici Doğal bileşiklerin saflaştırılması

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd

Müşteri yorumları
NSABE'nin karar vermesinden sonra bir yabancı müşteri olmak benim için onur. Şu ana kadar 2008'den beri NSABE'den bitki özleri satın aldım. Ürünlerin saflığı iyi fiyat ile yüksektir.

—— Jean-Perre

Ben sohbet şimdi

Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7
Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : NSABE
No. Çalışanları : <100
Yıllık satış : 10000-50000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%
[ Şirket Profili ]

Nanjing İlkbahar & Sonbahar Biyoloji Engineering Co, Ltd deneyimli doğal ürünler kimyagerler tarafından oluşan bir Ar-Ge ekibi vardır. Şirket, bitkilerden kimyasal bileşimlerin çıkarılması ve ayrıştırılmasıyla uğraşan bir yüksek teknoloji kuruluşudur ve araştırma ve standart referans materyallerin üretimine, farmakolojide kullanılan doğal ara maddeler, hacimli natrual ürünler, yüksek saflıkta bitki mükemmelleri ve aktif parçalara odaklanarak, TCM ara ürünleri ve TCM ham maddeleri. Biz kendi anti-tümör, anti-inflamatuar, anti-oksidasyon, anti-aging ve metabolizma ile ilgili doğal bileşik monomerler, Ar-Ge yenilikçi küçük moleküllü bileşiklere taahhüt kendi kimyasal araştırma laboratuvarı ve 2000 m 2 Orta Ölçekli Fabrikası var, öncü sağlanması Yenilikçi ilaç araştırması için yüksek saflıkta doğal kaynaklara sahip bileşikler veya malzemeler.

İletişim bilgileri
Nanjing Spring & Autumn Biological Engineering Co., Ltd

Tel: 86-25-66113315

Faks: 86-25-84430028

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)